JaunumiU11: HK Baltic Wolves mini turnīra kausa izcīņa

24 oktobra, 20190

Vakar, 23. oktobrī tika aizvadīts HK Baltijas Vilki organizētais mini turnīrs – 3 spēcīgas komandas, 3 aizraujošas spēles, 37 gūti vārti, sadalītas 3 balvu vietas:
1. Vieta – HK Brocēni
2. Vieta – HK Baltijas Vilki
3. Vieta – HK Valmiera

Pirmā spēlē satikās HK Baltijas Vilki ar HK Valmiera. Jau pirmais periods parādīja, ka spēle būs spraiga, jau pirmā perioda vidū HK Baltijas Vilki izgāja vadībā ar 3:0, viesi nepadevās, noslēdzot periodu ar 3:2 HK Baltijas Vilku vadībā. Otrais periods bija aizraujošs, komandas apmainījās ar virkni rezultatīviem metieniem, ar rezultātu 8:6 pārsvaru saglabāja HK Baltijas Vilki. Trešā periodā HK Baltijas Vilki guva 4 vārtus, pa starpu ielaižot tikai vienus. Spēle noslēdzas ar rezultātu 12:7 HK Baltijas Vilki labā.

Otro spēli HK Baltijas Vilki paturpināja ar HK Brocēnu hokejistiem. Pirmos divos periodos ar vienu vārtu pārsvaru līdera pozīcijas bija Baltijas Vilkiem ( 1. Periods 2:1, 2. Periods 3:2 HK Baltijas Vilki labā). Trešais periods pavērsa spēles gaitu, jau pašā sākumā viesi izlīdzināja spēles rezultātu, un drīz vien jau izgāja vadībā ar 1 vārtu pārsvaru, komandas cīnījās līdz pēdējām sekundēm, spēli noslēdzot 4:5 – HK Baltijas Vilki piekāpās HK Brocēni.

Trešā spēle bija izšķiroša. HK Valmiera uzvara izlīdzinātu visu komandu punktu skaitu, kur uzvarētāji būtu visvairāk gūtu vārtu komanda.
Pirmā periodā HK Valmiera izdevās iziet vadībā ar rezultātu 1:0, bet jau otrā perioda beigās rezultāts bija par labu HK Brocēni – 3:1. Spēle noslēdzas ar pārliecinošu HK Brocēni uzvaru (8:1) un iegūtu pirmo vietu mini turnīrā.

Kausus un medaļas mazajiem hokejistiem pasniedza HK Baltijas Vilki īpašnieki Edgars Masaļskis un Mārtiņš Cipulis. Pasākuma organizēšanā aktīvi iesaistās hokejistu vecāki – turnīra spēļu tiesnesis un noraidīto soliņa tiesnesis.