HomePar mumsPrivātuma politika

KAS MĒS ESAM?
Mūsu mājas lapas adrese: http://balticwolves.lv.

KĀDUS PERSONAS DATU MĒS VĀCĀM UN KĀPĒC?
Kad apmeklētāji vietnē atstāj komentārus, mēs apkopojam komentārus, kā arī apmeklētāja IP adresi un pārlūkprogrammas lietotāja aģenta virkni, lai palīdzētu noteikt surogātpastu.
No jūsu e-pasta adreses izveidota anonīma virkne (saukta arī par jaukšanu) var tikt sniegta Gravatar pakalpojumam, lai noskaidrotu, vai to izmantojat. Gravatar pakalpojuma konfidencialitātes politika ir pieejama šeit: https://automattic.com/privacy/. Pēc jūsu komentāra apstiprināšanas jūsu profila attēls ir redzams publiski jūsu komentāra kontekstā.

KONTAKTINFORMĀCIJAS VEIDLAPAS
Lūdzu, ņemiet vērā, ka personas dati piesakoties tiks izmantoti jūsu reģistrācijas mērķim hokeja klubam “Baltijas Vilki”. Tas ietver personas datu glabāšanu failu sistēmā vai datu bāzē. Piekļuve personas datiem tiek piešķirta tikai pilnvarotam personālam. Mēs garantējam, ka dati bez jūsu piekrišanas netiks atklāti, izīrēti vai pārdoti trešajām personām, kā arī tiks izmantota atbilstoša administratīvā un tehniskā kontrole, lai īpašumu izmantotu un aizsargātu jūsu personas datus.
Ņospiežot pogu „Piteikties” tiek dota nepārprotamu piekrišanu personas datu izmantošanai iepriekš minētajā nolūkā.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka saskaņā ar Regulu (EK) Nr. 45/2001 par datu aizsardzību, ko veic ES iestādes un struktūras, jums ir tiesības jebkurā laikā atsaukt šo piekrišanu, nosūtot info@balticwolves.lv e-pasta ziņojumu. Tomēr, lūdzu, ņemiet vērā, ka šīs piekrišanas atsaukšana var automātiski izraisīt jūsu reģistrācijas atcelšanu.

SĪKFAILI
Ja atstājat komentāru mūsu vietnē, varat izvēlēties sīkfailos saglabāt savu vārdu, e-pasta adresi un tīmekļa vietni. Tie ir jūsu ērtībai, lai, atstājot citu komentāru, jums vairs nebūtu jāaizpilda sava informācija. Šī informācija tiks uzglabāta vienu gadu.
Ja jums ir konts un jūs piesakāties šajā vietnē, mēs iestatīsim pagaidu sīkfailu, lai noteiktu, vai pārlūkprogramma pieņem sīkfailus. Šajā sīkfailā nav personisku datu, un, aizverot pārlūkprogrammu, tas tiek atmests.
Kad piesakāties, mēs arī iestatīsim vairākus sīkfailus, lai saglabātu jūsu pieteikšanās informāciju un ekrāna displeja iespējas. Pieteikšanās sīkfaili ilga divas dienas, un ekrāna opciju sīkfaili ilga vienu gadu. Ja izvēlaties “Atcerēties mani”, pieteikšanās turpināsies divas nedēļas. Ja atteiksities no konta, pieteikšanās sīkfaili tiks noņemti.

CIK ILGI MĒS SAGLABĀJAM JŪSU DATUS IESNIEGTOS DATUS?
Ja atstāsit komentāru, komentārs un tā metadati tiks saglabāti uz nenoteiktu laiku. Tas ir tāpēc, lai mēs varētu automātiski atpazīt un apstiprināt jebkādus papildu komentārus, nevis turēt tos mērenības rindā.

KĀDAS IR JŪSU TIESĪBAS ATTIECĪBĀ UZ DATIEM?
Ja jums šajā vietnē ir konts vai esat atstājis komentārus, varat pieprasīt saņemt eksportētu failu ar jūsu rīcībā esošajiem personas datiem, ieskaitot visus mums sniegtos datus. Varat arī pieprasīt, lai mēs izdzēšam visus jūsu rīcībā esošos personas datus. Tas neietver datus, kas mums ir jāglabā administratīviem, juridiskiem vai drošības mērķiem.